Vitajte na našom webe BambinoPack.eu zameranom výhradne na starostlivosť o Vaše novorodeniatko. Pri výbere produktov do nášho portfólia sa opierame o tri základné princípy.

O nás

Jednoduchosť

Aj my sme rodičia, a preto vieme aké náročné je zaistiť, aby pre prvé bábätko bolo všetko zabezpečené pred jeho narodením. Preto Vám ponúkame kompaktné súbory vecičiek, ktoré obsahujú všetko potrebné na prvých 1-3 mesiace života Vášho drobca, aby ste sa mohli plne sústrediť na vychutnávanie si prvých týždňom bez ďalších starostí.  Od nás si odnesiete“balíček“, ktorý si buď vyskladáte sami, alebo rovno zvolíte môžnosť predvoleného „Hotového balíčka“, ktorý sme vyskladali my. V každom prípade, malo by Vám to trvať len pár minút. Rozhodne nie sme e-shop, v ktorom budete vyberať spomedzi stoviek dupačiek s motívmi od výmyslu sveta, môžeme Vám však garantovať, že každú jednu vec, ktorú ponúkame je potrebná a využiteľná a hlavne kvalitná.

Cena

Je úplne zbytočné kupovať štýlové dizajnové body sety za desiatky eur, ak z nich váš drobec vyrastie za mesiac. Náš spôsob nakupovania tovaru je založený na využívaní zliav výrobcov/veľkosladov na osvedčené oblečenie, takže Vám vieme zaručiť najlepšiu cenu. Pri ostatných tovaroch dbáme na optimalizáciu množstva napr. Nebudeme ponúkať 250g balenie krému na zapareniny, keďze skúsenosť hovorí, že takéto balenie sa vyspotrebuje až za 2-3 roky, čo môže byť dlhšie ako expiračná doba tohto krému.

Čo je však najdôležitejšie, keďze naše balíčky sú objemnejšie a cena jedného nákupu je vyššia, môžeme si dovoliť znížiť našu maržu pod hladinu priemeru,  a vy tak nemusíte platiť excesívnu malobchodnú prirážku za procesovanie objednávky.

Kvalita a využiteľnosť

Všetky tovary, ktoré na našej stránke nájdete sú určitým spôsobom otestované pred tým ako ich pridáme do ponuky. Pri oblečení sami preverujeme elasticitu, veľkosť otvoru na hlavičku a je samozrejmosťou, že preferujeme najpríjemnejšie a najmenej dráždivé materiály (kvalitná bavlna, antialergické vlákno). Pri ostatných tovaroch vyberáme položky na základe kvality overených značiek výrobcov novorodeneckých a dojčenských potrieb, pričom väčšina výrobkov z nášho sortimentu je vyrobená v Česku alebo na Slovensku.